Volné pracovní pozice

Rádi bychom rozšířili náš stávající tým 1. stupně o

  • vychovatele do školní družiny

Rádi bychom také doplnili náš stávající tým 2. stupně o učitele některého z následujících předmětů nebo jejich kombinace

  • matematika
  • fyzika
  • chemie

Do provozního týmu

Jako nový kolega se stanete součástí týmu da Vinci, budete mít možnost aktivně zapojit se do rozvoje školy, spolupracovat s ostatními a inspirovat se od nich. Můžete také vést volitelné předměty, podílet se na práci v projektech nebo vypsat zájmový kroužek.

Očekáváme od vás: ochotu učit se, pracovat v týmu, rozvíjet se, nadšení pro práci s dětmi a dospívajícími, otevřenost alternativním metodám výuky a respekt k individuálním potřebám žáků.

My vám na oplátku nabízíme smysluplnou práci v krásném, inspirativním a rozvíjejícím se prostředí, výbornou stravu a další benefity (jako ranní lekce jógy, možnost využití bazénu nebo horské chaty). Jsme schopni domluvit se flexibilně, nabízíme zkrácené úvazky i pružné rozvržení pracovní doby.

 

Prosíme zájemce o zaslání životopisu a motivačního dopisu na adresu jiri.bures@skoladavinci.cz.