Úvod
O nás
Tým da Vinci

Tým da Vinci

Zajímá vás, kdo bude učit právě vaše dítě v mateřské škole, na 1. a 2. stupni základní školy nebo na gymnáziu? Kdo v poradenském týmu poskytuje podporu členům komunity, ať už psychologickou, speciálně–pedagogickou nebo kariérní? Kdo se v provozním týmu stará o to, aby vše hladce fungovalo, ať už jde o kuchyň, areál školy nebo administrativu? A kdo v týmu vedení koordinuje spolupráci týmů napříč školou?

Petr

Abramovič

šéfkuchař, učitel vaření

Petra

Austová

průvodkyně v lesní třídě mateřské školy

Miroslav

Axmann

průvodce v družině, učitel tělocviku

Barbora

Bažilová

učitelka matematiky, fyziky a francouzštiny

Jana

Boháčová

třídní učitelka 6. třídy, učitelka matematiky a chemie

Vít

Borčany

učitel politologie

Nikola

Brabcová

učitelka v mateřské škole

Petra

Břízová

učitelka angličtiny

Magdalena

Brončková

třídní učitelka 5. třídy

Jiří

Bureš

ředitel, učitel matematiky

Cristina

Cabrera Lorenzo

učitelka španělštiny

Anna

Čermáková

vedoucí družiny

Jarmila

Černohorská

zástupkyně ředitele pro 2. stupeň a gymnázium, učitelka češtiny, angličtiny a španělštiny

Veronika

Černohorská

učitelka angličtiny, marketing

Jan

Červinka

zakladatel, zřizovatel

Lenka

Červinková

učitelka angličtiny

Michaela

Dočekalová

učitelka společenských věd

Zuzana

Doležalová

třídní učitelka 9. třídy, učitelka angličtiny a španělštiny

Kateřina

Dostálová

učitelka práva

Markéta

Eliášová

učitelka v mateřské škole

Renáta

Hanzlová

učitelka němčiny

Daryl

Harrison

učitel angličtiny

Tereza

Hnátková

učitelka angličtiny

Miloslav

Horáček

finanční manažer, provoz, pronájmy

Linda

Hryšková

kuchařka

Milan

Chroust

učitel přírodopisu a zeměpisu

Tomáš

Jambor

zahradník

Alice

Jančáková

koordinátorka přijímání na 2. stupeň a gymnázium, učitelka fyziky a chemie

Markéta

Janoušková

třídní učitelka 2. třídy

Samuel

Jordán

třídní učitel 9. třídy, učitel tělocviku

Barbora

Kinkalová

zahradnice

Aleš

Klíma

průvodce v lesní třídě mateřské školy

Deanna

Kollar

učitelka angličtiny

Michaela

Konůpková

třídní učitelka 3. třídy

Marlena

Kopecká

učitelka v mateřské škole

Markéta

Kořínková

asistentka ředitele

Alan

Kotula

učitel práva

Hana

Krejčová

učitelka hudební výchovy

Jiří

Kysel

učitel zeměpisu a tělocviku

Martin

Lukeš

zakladatel

Dagmar

Majerová

učitelka tělocviku

Lucie

Marková

průvodkyně v družině, učitelka hudební výchovy

Hana

Mrázová

kuchařka

Tomáš

Mynarčík

školník

Jana

Němečková

zástupkyně ředitele pro administrativu a mezinárodní spolupráci, kariérová poradkyně, učitelka angličtiny

Zuzana

Neradová

učitelka němčiny

Pavla

Nováková

asistentka pedagoga

Kristýna

Patková

učitelka v mateřské škole

Jarmila

Pešková Škraňáková

učitelka v mateřské škole, učitelka angličtiny

Pavlína

Philipová

zástupkyně ředitele pro mateřskou školu

Zuzana

Poláková

třídní učitelka G4, učitelka češtiny, dějepisu a OSV

Martina

Porkertová

školní psycholožka, vedoucí ŠPP a PPP, učitelka psychologie

Milena

Pouchová

třídní učitelka G1, učitelka přírodopisu, koordinátorka ekologické výchovy

Adéla

Procházka

speciální pedagožka, učitelka psychologie

Karel

Procházka

průvodce v družině

Denisa

Raichlová

třídní učitelka 7. třídy, učitelka češtiny, společenských věd a OSV

Jaroslava

Rajnochová

zástupkyně ředitele pro 1. stupeň, koordinátorka inkluze

Martina

Regnerová

lektorka keramiky

Jakub

Režňák

učitel chemie

Zdenka

Meira da Rocha

učitelka výtvarné výchovy a dějin umění

Jitka

Rudolfová

zakladatelka, zřizovatelka

Michal

Řepa

třídní učitel 1. třídy

Michaela

Sedláčková

administrativa, finance

Šárka

Slavičínská

třídní učitelka 4. třídy

Jan

Sobotka

učitel zeměpisu a dějepisu

Helena

Sojková

učitelka podnikavosti

Ondřej

Suchan

učitel výtvarné výchovy, dějin umění a dílen

Vladimíra

Svobodová

třídní učitelka G2, vedoucí klubu, učitelka tělocviku

Markéta

Šindelářová

učitelka češtiny, francouzštiny a výtvarné výchovy

Jakub

Škoda

učitel informatiky

Michaela

Štefanová

koordinátorka lesní třídy mateřské školy

Phillippa

Tichotová

učitelka angličtiny

Jiří

Toman

kuchař

Pavel

Trykar

učitel matematiky a OSV

Anna

Veverková

učitelka španělštiny

Jana

Vlachová

zakladatelka, zřizovatelka

Anna

Vlčková

administrativa, kroužky

Anna

Vokurková

asistentka pedagoga, tutorka

Daniel

Vrána

učitel finančnictví

Vojtěch

Vykouk

třídní učitel 8. třídy, koordinátor OSV, metodik prevence, učitel dějepisu, společenských věd a OSV

Lucie

Wůdyová

kavárnice

Nataliya

Zin

kuchařka

Kamila

Žajdlíková

učitelka v mateřské škole

Jan

Žežulka

správce IT a Edookitu, učitel finanční gramotnosti

Adresa

Střední škola, základní škola
a mateřská škola da Vinci
Na Drahách 20
252 41 Dolní Břežany

Kontakty

+420 608 333 567info@skoladavinci.cz
uk2msr8 (datová schránka)
jmeno.prijmeni@skoladavinci.cz
© 2010–2021 Střední škola, základní škola a mateřská škola da Vinci