Virtuální prohlídka

Prostory školy

Screen Shot 2015-10-20 at 19.04.08Objekt školy se sestává z několika specializovaných pavilonů (pavilon přírodních věd, pavilon věd humanitních, pavilon jazyků, pavilon 1. stupně a pavilon mateřské školy). Mimo to jsou zde dispozici plně vybavené odborné učebny – výtvarný ateliér s hrnčířským kruhem, hudební zkušebna, knihovna (studovna a počítačová místnost), badatelna a velká místnost družiny. Žáci mohou také využívat 20 metrový bazén a tělocvičnu. Celá nová budova je bezbariérová.

 

 

 

 

 

Třídy

Prostory školky

24

Dolní Břežany

Školka sídlí společně se Základní školou da Vinci v přívětivém prostředí Dolních Břežan, v budově bývalé prvorepublikové mateřské školy s pozemkem kolem 7.000 m2. Prostory školky prošly rozsáhlou rekonstrukcí. K dispozici jsou dvě veliké, nadstandardně vybavené herny s jídelnou a velkým dřevěným patrem. Samozřejmostí je potřebné sociální zázemí. Třídy jsou vybaveny kvalitním nábytkem, montessori pomůckami a hračkami. Vzrostlý sad je vybavený běžnými i méně obvyklými herními prvky (prolézačky, houpačky, pískoviště s domečkem a klouzačkou, trampolíny, kopec s tunelem, maxizvonkohra, travnaté hřiště apod.) a nabízí všem dostatek místa pro volnou hru, tvoření, učení venku na dece, zkoumání a objevování přírody, schovávačky, sportovní hry i relaxaci.

 

Lhota (lesní třída MŠ)MS lesni trida 10

Ve Lhotě u Dolních Břežan máme k dispozici krásný pozemek s loukou v přímém sousedství dubového lesa. V průběhu prvního roku jsme se usazovali a vylepšovali zázemí. Do některých počinů budování jsme se pustili společně s rodiči a i díky nim máme již obří pískoviště v přírodním stylu, ohniště nebo kouzelnou bylinkovou spirálu. V zázemí je také mobilní domeček – naše útočiště v nepříznivém počasí – týpí či oltář.

 

 

Zahrada

11896129_1545061329069052_1841410341893678242_nSoučástí komplexu je i rozsáhlá zahrada s certifikovanými herními prvky – stromovým domem, prolézačkami, houpačkami, trampolínami, ale i relaxační zónou. Zahrada a pohyb venku jsou nedílnými součástmi školního života ve škole da Vinci.

 

 

 

 

 

Školní horská bouda Artur

bouda-artur01

Škola vlastní a provozuje ubytovací zařízení ve Vavřincově dole ve Velké Úpě. Přilehlé pastviny a lesy poskytují klidný prostor pro pobyty v průběhu celého roku. Chata má kapacitu 50 lůžek a ideální zázemí pro lyžarské výcviky, expedice, projektové pobyty, školy v přírodě, semináře pedagogického týmu či rekreační pobyty zaměstnanců, rodičů a přátel školy.

I když polosamota v ochranném pásmu, je bouda dostupná pro dojezd vozidly s možnosti parkování na vlastním pozemku.

Adresa objektu: Pec pod Sněžkou 54221, Velká Úpa 266

Pronájmy

V případě zájmu o pronájem prostor školy kontaktujte Miloslava Horáčka na e-mailu pronajmy@skoladavinci.cz
V případě zájmu o pronájem Školní horské boudy Artur kontaktujte Aničku Vlčkovou na telefonu na e-mailu anna.vlckova@skoladavinci.cz