Školní družina – 1.stupeň ZŠ

Po skončení vyučování mají děti možnost pobývat do 17:30 hodin v družině. Její základnou je multifunkční místnost o ploše 95m2 nabízející velký prostor ke tvoření i pohybu. Z této kmenové místnosti děti docházejí na kroužky, kromě nich mohou každý den volit z nabídky aktuálních aktivit – pravidelně mohou docházet do dřevařské dílny, mohou se věnovat výtvarnému tvoření, hraní strategických a deskových her, gymnastice, LARPovým aktivitám, ping-pongu; mohou i posilovat svá těla a cvičit koordinaci i spolupráci na lanoví, jehož podoba se každý týden proměňuje.
Děti také samy připravují hry či tvořivé nebo poznávací aktivity pro své kamarády. K nejrůznějším činnostem využíváme i rozlehlou školní zahradu, která nabízí mnoho příležitostí ke hrám, tvoření, sportům a zahradnickým pracem. V rámci družiny mohou děti ve dva určené časy svačit.

Školní klub – 2.stupeň ZŠ

Školní klub slouží pro odpolední vyžití studentů 2. stupně. Školní klub má zázemí v kruhové společenské místnosti. Studenti mají možnost se účastnit připravených klubových aktivit – matematika hravě, dřevařské dílny, filmový klub, příprava na dálkové běhy nebo jen odpočívat. Studenti mohou v určitých časech využívat bazén (v doprovodu pedagoga) a hřiště. I pro studenty z druhého stupně nabízíme ranní i odpolední kroužky. Školní klub je možné využívat každý školní den do 17:45.

Kroužky

Nabídka kroužků na 1. trimestr 2020/21 zde v dokumentu


Družinové aktivity

  • krouzek

Klubové aktivity

  • Deskove hry
  • iPady
  • Knihovna
  • Sport
  • Bazen

Odpolední aktivity

 

Vladimíra Svobodová

vladimira.svobodova@skoladavinci.cz

+420 731 024 803

Kroužky

 

Anna Vlčková

anna.vlckova@skoladavinci.cz

+420 608 333 567

Družina

 

Anna Čermáková

anna.cermakova@skoladavinci.cz

+420 774 334 929