Volné pracovní pozice

Kuchař

 

Základní škola a gymnázium da Vinci v Dolních Břežanech rozšiřuje svůj tým.

Jsme soukromá alternativní škola. Ve středu našeho zájmu stojí žák, nadstandardní péče je věnována i pedagogům a dalším zaměstnancům školy. Pracujeme s vnitřní motivací žáků i dospělých a všichni společně se snažíme tvořit školu, kde láska a přijetí nejsou za odměnu, kde každý může být sám sebou, kde panuje důvěra a bezpečí.
V naší škole je přátelská atmosféra, kde si děti i dospělí tykají a budují partnerský vztah s otevřenou komunikací.

Učitel na základní škole a gymnáziu da Vinci

V současné době hledáme nové členy týmu na následující pozice:

  • učitel základů společenských věd v kombinaci s dějepisem nebo českým jazykem (plný úvazek, nástup od září 2018)
  • učitel informatiky (částečný úvazek, nástup od září 2018)
  • speciální pedagog (plný úvazek, nástup dohodou, individuální a skupinová práce se žáky se speciálními vzdělávacími potřebami (reedukace) a vedení související dokumentace, praxe min. 1 rok ve školství)

Jako nový kolega se stanete součástí týmu da Vinci, budete mít možnost aktivně zapojit se do rozvoje školy, spolupracovat s ostatními a inspirovat se od nich. Můžete také vést volitelné předměty, podílet se na práci v projektech nebo vypsat zájmový kroužek.

Očekáváme od vás: ochotu učit se, pracovat v týmu, rozvíjet se, nadšení pro práci s dětmi a dospívajícími, otevřenost alternativním metodám výuky a respekt k individuálním potřebám žáků.

My vám na oplátku nabízíme smysluplnou práci v krásném, inspirativním a rozvíjejícím se prostředí, nástupní plat od 32 000 Kč (dle dohody) při plném úvazku, výbornou stravu a další benefity (jako ranní lekce jógy, možnost využití bazénu nebo horské chaty). Jsme schopni domluvit se flexibilně, nabízíme zkrácené úvazky i pružné rozvržení pracovní doby.

Odpovědi s životopisem zasílejte, prosím, na: jiri.bures@skoladavinci.cz

 

Kuchař

Hledáme do našeho kuchyňského týmu kolegu.

Náplň práce:

  • mytí nádobí
  • úklid
  • pomocné práce v kuchyni
  • po zacvičení příprava svačin a příloh

Potřebujeme pracovitého a pořádkumilovného člověka, který rád vaří, péče……. prostě ho baví jídlo.

Nabízíme práci v příjemném prostředí a s tím související benefity. Pracovní doba 8,5h denně pondělí – pátek, nástupní plat 100 Kč za hodinu.

V případě zájmu volejte na 724721119 nebo pošlete mail na petr.abramovic@skoladavinci.cz