Volné pracovní pozice

Kuchař

Pedagog v ZŠ a Gymnáziu da Vinci

Pro základní školu a gymnázium hledáme nové kolegy na následující pozice:

  • učitel na 2. stupni ZŠ a gymnáziu – aprobace matematika, fyzika, chemie, tělesná výchova, informatika (případně v kombinaci s dalšími obory)

Požadujeme pedagogické vzdělání v odpovídajícím oboru, ochotu se učit, pracovat v týmu a dále se rozvíjet, nadšení pro práci s dětmi a dospívajícími a otevřenost alternativním metodám výuky.

Nabízíme příjemné a inspirativní pracovní prostředí, nástupní plat 30 000 Kč při plném úvazku, možnost práce i na částečný úvazek (200 Kč/hod), podpora dalšího vzdělávání a osobního rozvoje, pravidelný teambuilding, možnost využití bazénu a školní chalupy ve Velké Úpě, obědy a svačiny pro zaměstnance za 30 Kč/den (pokrmy v souladu se zdravou výživou z převážně sezónních surovin od lokálních dodavatelů.

Odpovědi s životopisem zasílejte, prosím, na: jitka.lukesova@skoladavinci.cz

Kuchař

Hledáme do našeho kuchyňského týmu kolegu.

Náplň práce:

  • mytí nádobí
  • úklid
  • pomocné práce v kuchyni
  • po zacvičení příprava svačin a příloh

Potřebujeme pracovitého a pořádkumilovného člověka, který rád vaří, péče……. prostě ho baví jídlo.

Nabízíme práci v příjemném prostředí a s tím související benefity. Pracovní doba 8,5h denně pondělí – pátek, nástupní plat 100 Kč za hodinu.

V případě zájmu volejte na 724721119 nebo pošlete mail na petr.abramovic@skoladavinci.cz