Virtuální prohlídka

Prostory školy

Screen Shot 2015-10-20 at 19.04.08Objekt školy se sestává z několika specializovaných pavilonů (pavilon přírodních věd, pavilon věd humanitních, pavilon jazyků, pavilon 1. stupně a pavilon mateřské školy). Mimo to jsou zde dispozici plně vybavené odborné učebny – výtvarný ateliér s hrnčířským kruhem, hudební zkušebna, knihovna (studovna a počítačová místnost), badatelna a velká místnost družiny. Žáci mohou také využívat 20 metrový bazén a tělocvičnu. Celá nová budova je bezbariérová.

Třídy

Prostory školky


24Školka sídlí společně se Základní školou da Vinci v přívětivém prostředí Dolních Břežan, v budově bývalé prvorepublikové mateřské školy s pozemkem kolem 7.000 m2.
Prostory školky prošly rozsáhlou rekonstrukcí. K dispozici jsou dvě veliké, nadstandardně vybavené herny s jídelnou a velkým dřevěným patrem. Samozřejmostí je potřebné sociální zázemí. Třídy jsou vybaveny kvalitním nábytkem, montessori pomůckami a hračkami. K dispozici je pro předškoláky také interaktivní tabule a velké množství výukového SW, který děti s chutí používají. Vzrostlý sad je vybavený běžnými i méně obvyklými herními prvky (prolézačky, houpačky, pískoviště s domečkem a klouzačkou, trampolíny, kopec s tunelem, maxizvonkohra, travnaté hřiště apod.) a nabízí všem dostatek místa pro volnou hru, tvoření, učení venku na dece, zkoumání a objevování přírody, schovávačky, sportovní hry i relaxaci.

Zahrada

11896129_1545061329069052_1841410341893678242_nSoučástí komplexu je i rozsáhlá zahrada s certifikovanými herními prvky – stromovým domem, prolézačkami, houpačkami, trampolínami, ale i relaxační zónou. Zahrada a pohyb venku jsou nedílnými součástmi školního života ve škole da Vinci.

Školní horská bouda Artur

bouda-artur01Bouda Artur je školní chalupa ve Velké Úpě. Škola ji využívá k letním i zimním pobytům jak dětí tak dospělých, jako jsou školy v přírodě, lyžařské kurzy, teambuildingy. Ubytování je možné ve dvou až čtyřlůžkových pokojích. Kapacita celého objektu je 45 lůžek. 3 apartmány s vlastními koupelnami (sprchový kout, toaleta, bidet a umyvadlo). 11 pokojů 2-4lůzkových se společným sociálním zařízení na chodbě. V každém jsou k dispozici tři sprchové kouty, dvě toalety, bidet a tři umyvadla. V přízemí se nachází velká kuchyně, s plným funkčním vybavením. Dále velká společenská místnost, v pravé části, která slouží jako jídelna, jsou jídelní stoly a židle, vlevo je pak bar, příjemné posezení a krb. Za společenskou místností je další prostor se vstupem do sauny a na krytou verandu. Z verandy se pak dá vyjít ven na venkovní terasu a dále už na louku a okolní pastviny. Tam jsme vloni s dětmi vybudovali ohniště, jsou tam houpačky a v plánu je zřídit pod chatou hřiště. Pod celým objektem se nachází ještě jedno patro, kde je lyžárna, technická místnost a velká vířivka se sprchami.

Pronájmy

V případě zájmu o pronájem prostor školy kontaktujte Helenu Žohovou na telefonu 607 653 463 či na e-mailu pronajmy@skoladavinci.cz

V případě zájmu o pronájem Školní horské bouda Artur kontaktujte Lucii Wůdyovou na telefonu 777 557 511 či na e-mailu lucie.wudyova@skoladavinci.cz