NA TÉMA LÉTÁNÍ VŠEHO DRUHU II 13.-17.4.2015

NA TÉMA LÉTÁNÍ VŠEHO DRUHU II 13.-17.4.2015

V pondělí ráno jsme si povídali o tom, co zajímavého jsme zažili o víkendu. Pak jsme si zahráli hru „Všechno létá co peří má“. Pak jsme si zazpívali s kytarou. Také jsme vyráběli barevné papírové motýly. Odpoledne jsme lezli po nové prolézačce z trubek. V úterý jsme vyráběli křídla z kartonu. Pak jsme si vylezli na parapet ve třídě, a zkoušeli jsme zda při skoku na matraci poletíme :+) Někteří také skákali s otevřeným deštníkem. Odpoledne jsme sázeli semínka do mini skleníku. Také jsme skládali papírové vlaštovky podle předloh v knížce. Skládání různých tvarů nám vydrželo celý týden. Ve středu jsme vyráběli barevné papírové ptáčky na provázku. Šli jsme s nimi ven, a dívali se, jak ve větru poletují. Odpoledne jsme na zahradě zpívali s kytarou. Ve čtvrtek jsme si udělali hudební kroužek. Střídali jsme se v hraní na nástroje a zpívali naše oblíbené písničky. V pátek jsme se opět sešli i s prvňáky u nás ve třídě na divadle. To bylo tentokrát o kouzelníkovi. Záznam z představení je ke zhlédnutí zde. Odpoledne jsme si užívali zahradu ale také hru ve třídě.