Školní družina – 1.stupeň ZŠ

Po skončení vyučování mají děti možnost pobývat do 17:30 hodin v družině. Její základnou je multifunkční místnost o ploše 95m2 nabízející velký prostor ke tvoření i pohybu. Z této kmenové místnosti děti docházejí na kroužky, kromě nich mohou každý den volit z nabídky aktuálních aktivit – pravidelně mohou docházet do textilní či dřevařské dílny, mohou se věnovat výtvarnému tvoření, hraní strategických a deskových her, vaření a pečení, tanci, gymnastice, zápasu či například ping-pongu; mohou posilovat svá těla a cvičit koordinaci i spolupráci na lanoví, jehož podoba se každý týden proměňuje.

Děti také samy připravují hry či tvořivé nebo poznávací aktivity pro své kamarády. K nejrůznějším činnostem využíváme i rozlehlou školní zahradu, která nabízí mnoho příležitostí ke hrám, tvoření, sportům a zahradnickým pracem. V rámci družiny mohou děti ve dva určené časy svačit.

Školní klub – 2.stupeň a gymnázium

Školní klub slouží pro odpolední vyžití studentů 2. stupně a gymnázia. Školní klub má zázemí ve studovně. Studenti mohou využívat knihovnu a v určitých časech i tělocvičnu s bazénem a hudební zkušebnu. I pro gymnazisty a děti z druhého stupně nabízíme odpolední kroužky, např. šachy, sportování, šerm, atd. Školní klub je možné využívat každý školní den do 17:45.

Kroužky

 • krouzek
 • krouzek
 • krouzek
 • krouzek
 • krouzek
 • krouzek
 • krouzek
 • krouzek
 • krouzek
 • krouzek
 • krouzek

Družinové aktivity

 • krouzek

Klubové aktivity

 • Deskove hry
 • iPady
 • Knihovna
 • Sport
 • Bazen

Odpolední aktivity

 

Vladimíra Svobodová

vladimira.svobodova@skoladavinci.cz

+420 731 024 803

Kroužky

 

Markéta Kořínková

marketa.korinkova@skoladavinci.cz

+420 608 333 567

Družina

 

Adéla Boudová

adela.boudova@skoladavinci.cz

+420 721 083 779