Beseda Zrození knihy

Beseda Zrození knihy
V 6. třídě proběhla dvě tvůrčí setkání s Pavlou Soletkou Krátkou, autorkou knížky Pohrátky. Povídali jsme si o stvoření knihy, o tom, co všechno může potkat člověka, který má nápad, víru, elán a chuť od chvíle, kdy si řekne, že by chtěl napsat knížku, až po vydání knihy. Také děti pod vedením ilustrátorky Marušky  samy tvořily akvarel. Obě setkání byla naplněna úžasnou atmosférou, kterou spoluvytvářeli všichni přítomní. Určitě se ještě s Pavlou uvidíme.
Spisovatelka beseda
Hodnocení dětí:
„Kdybych byla upřímná, mohla bych říci, že se mi splnil takový malý sen.“
„Chtěla bych si tohle všechno prožít ještě jednou.“
„Chtěli bychom pokračovat na dalším projektu.“
„Fakt to bylo dobrý.“
„Hodně mě bavilo, že přišla i ilustrátorka.“
„Bylo to super, zábava, sranda.“
„Mám skvělej pocit.“